Kategori: Haberler

Harry Potter: Puzzles & Spells Fragmanı Sonunda Geldi!

Harry Potter hayranları uzun zamandır yeni bir mobil oyunun yolda olduğunu biliyordu. Zynga’nın, Portkey Games ile birlikte yeni bir Üç-Objeyi-Birleştir türündeki Harry Potter: Puzzles & Spells oyunundan yeni fragman paylaşıldı.

Harry Potter: Puzzles & Spells oyuna ait yeni tanıtım Wizarding World sosyal medyası üzerinden duyuruldu. Dünya çapındaki mobil cihazlara geleceği açıklanan Puzzles & Spells ilk resmi fragmanını piyasaya sürdü.

İşte fragmanın paylaşıldığı Tweet:

Üç-Objeyi-Birleştir türündeki, Portkey Games markası altındaki mobil oyun Puzzles & Spells için ilk bakış videosunu sizlerle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz.

Harry Potter: Puzzles & Spells Oyuncuları Hogwarts’a Geri Götürecek

Bu ilk video, puzzle oyununda ilerleyen oyuncuların çok sevdiği bazı şeyleri ziyaret ederken yaptıkları bir turu ele alıyor. Fragman renkli blokların (kanatlı anahtarlarla, Çikolotalı Kurbağalarla ve eminiz ki kesin tanıyacağınız diğer çok bilinen sembollerle süslenmiş durumdalar.) sizin en favori Wizarding World bölgelerinde uçuştuğunu gösteriyor. Bu bölgeler arasında Diagon Yolu ve blokların zıpladığı Hogwarts Merdivenleri de var.

Zynga’nın yayım müdürü Bernard Kim, oyun hakkında şunları söyledi:

“Hogwarts’ın Büyük Salonu’ndan Gryffindor Ortak Salonu’na, Puzzles & Spells oyunculara Wizarding World’deki ünlü mekanları yeni bir yolla tekrar ziyaret etme imkanı sunuyor.”

Tüm Portkey oyunlarında olduğu gibi oyuncular kendi maceralarının merkezinde olması şansı yakalayacaklar. Büyüyle donatılmış, beyin zorlayan bulmacalar Harry Potter hayranlarını bekliyor olacak.

Becerileri ve büyülere seviye atlatmanın yanı sıra kendi karakterlerini özelleştirebilecek olan oyuncular, kulüpler kurup diğer oyuncularla sosyalleşecekler. Ayrıca oyun içinde olan bazı özel aktivitelerde beraber oynayacaklar. Başka bir deyişle, arkadaşlarınızla beraber kendi Dumbledore’un Ordusu’nu kurabileceksiniz gibi görünüyor.

Portkey Games, oyuncular tarafından pek de sevilmeyen Wizards Unite oyununun da altında imzasını bulunduruyor.

Harry Potter: Puzzles & Spells oyunu ne zaman piyasaya çıkacak, sorusu ise henüz yanıt bulmuş değil. Ancak fragmanın “Çok yakında” ibaresi ile paylaşıldığını hatırlatalım.

Puzzles & Spells Fragmanı YouTube | İZLE

Oyun hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Puzzles & Spells oyunuyla ilgili gelişmeler ve daha fazlası için sitemizi takip etmeyi unutmayın!

* * *

* J.K. Rowling, 9 Yaşında Lösemiden Hayatını Yitiren Kızı Ateş Kadehi ile Yaşatıyor

Kaynak: Wizarding World

⁠⁠⁠Evapsie!
Evren Ergen

1995'te Eskişehir'de doğdum. Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşımda Harry Potter sayesinde fantastik edebiyatla tanıştım. Kitapları ve teorileri çok seven biriyim. En ince ayrıntıları keşfetmek için kitapları kaç kez baştan okuduğumu bilmiyorum. Roleplay sitelerinin köşelerinde Harry Potter ağırlıklı olmak üzere yazılar yazdım ve çeşitli alanlarda amatör çeviriler yaptım. Elimde asayla büyü yapmaya çalışmaya devam ediyorum. Bir gün başaracağımı düşünerek Hogwarts mektubumu inançla bekliyorum.

Yorumlara Bak

Paylaş

Son Gönderiler

J.K. Rowling Yeni Kitabı Ickabog’u Duyurdu: Kitap Ücretsiz Olarak İnternete Geliyor

J.K. Rowling karantina süresince eski projelerinden "Ickabog"u raftan indirdi. Yazar, eserden bölümleri internette ücretsiz şekilde… Read More

26 Mayıs 2020

J.K. Rowling, 9 Yaşında Lösemiden Hayatını Yitiren Kızı Ateş Kadehi ile Yaşatıyor

Harry Potter serisinin popülerliğinin altında yatan şeylerden birisi de satır arasında pek çok detay ve… Read More

15 Mayıs 2020

Daniel Radcliffe Harry Potter Serisine Sesiyle Geri Döndü

Harry Potter at Home harika bir projeyle hayatımıza etki edecek! Proje kapsamında ünlü isimler Felsefe… Read More

8 Mayıs 2020

Harry Potter 20. Yıl Özel Tayland Baskıları Görenleri Büyülüyor

Harry Potter 20. Yıl Tayland özel baskıları görenleri büyülüyor! Arch Apolar tarafından hazırlanan kapaklar ayrıntılarıyla… Read More

3 Mayıs 2020

Hogwarts Savaşı Onuruna J.K. Rowling’den 1 Milyon Sterlin Bağış

J.K. Rowling, Hogwarts Savaşı sırasında öldürdüğü kurgusal karakterler adına her yıl 2 Mayıs’ta özür diliyordu.… Read More

2 Mayıs 2020

Harry Potter Serisindeki Animagusları Ne Kadar Tanıyorsunuz? | TEST

Bir Animagus büyüsü hem çok tehlikeli hem de detaylı bir süreç. J.K. Rowling’in Büyücülük Dünyası… Read More

29 Nisan 2020

This website uses cookies.