Fantastik Canavarlar’da Karşılaşacağımız Dumbledore Rolü İçin Çok Özel Bir İsim Konuşuluyor!

albus-dumbledore-fantastik-canavarlar-newt-scamander

Fantastik Canavarlar‘ın yönetmeni David Yates, katıldığı bir basın toplantısında Fantastik Canavarlar‘ın 2. filminde Albus Dumbledore’u kesinlikle göreceğimize dair açıklamalarda bulundu!

MuggleNet‘in haberine göre basın toplantısında Fantastik Canavarlar filmlerinde Gellert Grindelwald‘un yükselişine tanık olacağımızı doğrularken Albus Dumbledore‘un filmdeki yeri hakkında da bazı açıklamalarda bulundu.

“İkinci filmde Dumbledore geri geliyor. Newt ile birlikte gerçekten güzel sahneleri var. […] Ve biz hâlâ Dumbledore rolünü kimin oynayacağını tartışıyoruz.”

Bildiğiniz gibi, Harry Potter‘dan öncesini anlatan bu seride Dumbledore rolünde Michael Gambon‘ı görmemiz oldukça zor.

Oyuncu seçimine dair önerilere açık olduğunu belirten Yates‘e, toplantı sırasında aslında harika bir öneri geliyor. Çünkü tartışılan isimlerden birisi ilk iki Harry Potter filminde Dumbledore rolünü oynayan ve ardından vefat eden aktör Richard Harris‘in oğlu Jared Harris‘ten başkası değil! Tabii oyuncu seçimleri resmileşene kadar tüm bunlar sadece bir spekülasyondan ibaret.

albus-dumbledore-richard-harris

Ancak David Yates‘in Dumbledore’u 2. filmde doğrudan olarak Newt ile birlikte göreceğimizi söylemesi, bizleri heyecanlandırmaya yetti! Ayrıca Richard Harris‘in oğlunu, genç Dumbledore olarak görmek aslında güzel olabilir gibi geliyor. Siz ne dersiniz?

Jared Harris‘i merak edenler için, kendisi şu:

jared-harris

6 Yorum

Bir Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir