Harry Potter ve Sırlar Odası Konseri İçin Biletler Satışa Çıktı!

Harry Potter serisinin ikinci filmi Sırlar Odası’nı Orkestra İstanbul’un canlı performansı eşliğinde dev perdede izlemeye ne dersiniz? İlk film Felsefe Taşı’nın gösterimi geçtiğimiz ay yapılmış ve oldukça beğeni toplamıştı. Ve merakla beklenen ikinci filmlerin de biletleri satışa sunuldu!

Harry Potter serisinin ikinci filmi olan Sırlar Odası, Harry Potter™: Sırlar Odası In Concert ile Zorlu Performans Sanatları Merkezi’ne geri dönüyor. Orkestra İstanbul, 19-20 Mayıs tarihlerinde John Williams‘ın bestelediği filmin unutulmaz müziklerini, film dev perdede gösterilirken canlı olarak icra ediyor.

J.K. Rowling’in büyülü dünyasının bir diğer sihirli tecrübesi olan Harry Potter™ In Concert Serisi, Haziran 2016’da Harry Potter ve Felsefe Taşı ile başladı ve 2018 yılına kadar tüm dünyada 35’ten fazla ülkede yüzlerce kez gösterilmesi planlanıyor.

John Williams tarafından bestelenen ve Grammy adaylığı olan serinin müzikleri Harry Potter’a büyülü yolculuğunda muhteşem motiflerle eşlik ederken kısa sürede klasik oldu.

Bu konser dizisi CineConcerts tarafından Warner Bros Consumer Products ile ortak olarak geliştirildi. Konser dizisinin hem yaratıcısı hem yapımcısı olan Justin Freer, bu seri hakkında düşüncelerini şöyle açıklıyor:

“Harry Potter™ filmleri günümüzde bile milyonlarca hayranı mutluluğa boğarak devamlılığını sürdüren bir kültürel fenomen. Filmlerin ödüllü müziklerini ilk kez canlı bir orkestranın yorumuyla, filmlerin dev sinema perdesine projeksiyonuyla eş zamanlı olarak sunuyor olmak da bizim için büyük bir zevk. Bu unutulmaz bir etkinlik olacak.”

CineConcerts’in Kurucu Ortağı ve Yapımcısı Brady Beaubien serinin taşıdığı önemi şu sözleriyle anlatıyor.

“Harry Potter, tüm dünyada heyecanın eş anlamı olarak kabul görüyor. Biz de tüm filmi, unutulmaz müzikleriyle canlandırarak, seyircileri bu sihirli dünyaya döndürmeyi umuyoruz.”

Unutmayın! Filmin orijinal dili İngilizce olup Türkçe altyazı ile gösterilecek ve ara dahil yaklaşık 3 saat sürecektir.

Eğer bu etkinliği izlemek ve kaçırmak istemiyorsanız kısa sürede biletinizi almanızı öneririz. Bilet satın almak için buraya tıklayınız.

⁠⁠⁠Evapsie!
3 Yorum

Bir Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir