Azkaban Tutsağı Resimli Özel Baskısı Yurt Dışında Çıktı, Türkiye’de İse…

azkaban tutsagi jim kay

Severek takip ettiğimiz ödüllü çizer Jim Kay tarafından resimlenerek yepyeni baskılarla karşımıza çıkmaya devam eden Harry Potter efsanesinde, sırada Azkaban Tutsağı var. Kitabın bu özel edisyonu 3 Ekim itibarıyla yurt dışında satışa çıktı!

Yapı Kredi Yayınları‘ndan özel olarak edindiğimiz bilgiye göre, kitabın Türkçesi ise kasım ayı içerisinde bizlerle olacak! Yeni baskının bu kadar hızlı bir şekilde ülkemizde de yayınlanacak olmasına gerçekten de çok sevindik!

Hızır Otobüs‘ten Şahgaga ve Ruhemicilere kadar pek çok ikonik figürü barındıran Harry Potter ve Azkaban Tutsağı‘nın resimli baskısını şimdiden heyecanla bekliyoruz.

Ayrıca, Fantastik Canavarlar takipçilerine özel olarak YKY‘den aldığımız bir diğer bilgiyi daha sizlerle paylaşmak istiyoruz. Gelecek ay, Resimli Azkaban Tutsağı‘nın yanında bir yeni Potter kitabı daha göreceğiz! Bunun hangi kitap olduğunu şimdilik açıklayamıyoruz, ancak beklentilerimiz “Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?”ın özel baskılarından biri olduğu yönünde. Kasım ayında göreceğimiz yeni kitapla ilgili gelişmeleri de, elbette ilk defa buradan okuyacaksınız.

Şimdiden gelecek ayı iple çekmeye beklemeye başlamışken kitaptan birkaç kare ve Jim Kay röportajı ile haberimizi noktalayalım:

ruhemici jim kay

sahgaga jim kay

azkaban tutsagi hp jim kay

Jim Kay’in “Harry Potter ve Sırlar Odası”nın İllüstrasyonlu Baskısına İlk Bakış

5 Yorum

Bir Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir