Eddie Redmayne’nin 7 Ay Boyunca Özel Olarak Hazırlandığı Sahne, Filmden Çıkarılmış!

newt-scamander-fc-promo

Fantastik Canavarlar‘ın çıkmasına bir aydan daha az bir zaman kalmışken Eddie Redmayne, film için çektiği bir sahnenin filmden çıkarıldığını itiraf etti!

Aktör, Newt Scamender’ın üstünü çıkardığı ve dünya çapındaki sihirli yaratıklar seferlerinin sonucu olarak yara ve ısırık izlerinin ortaya çıktığı bir sahneyi çektiğini belirtti ancak ekibin geri kalanıyla beraber filmi izleyen Redmanye’e göre o sahne asla görünmemiş! (Filmin ekstra silinmiş sahnelerini de içerecek Blu-ray versiyonunda belki görmemiz mümkün olabilir)

Eddie Redmayne kesilen sahne hakkında şöyle konuştu:

“7 ay boyunca aklımı kaçırırcasına çalıştım çünkü Rowling’in ‘Üstünü çıkarmanı ve tüm ısırıklarla savaş yaralarını ve aslında hasarlı olduğunu görmeni istiyorum’ dediği – ve trajik bir şekilde artık filmde olmayan – bir sahne vardı. Ben de bunun harika olduğunu düşünmüştüm. Böylece aylarca çalıştım ama, gel gör ki sahne filmden çıkarıldı, muhtemelen dünya için daha iyi bir şey olmuştur.”

normal_empire-october2016_1

Fantastik Canavarlar’ın resmi Twitter hesabı Avrupa prömiyerinin 15 Kasım’da Londra’da yapılacağını duyurdu. Tüm oyuncuların, ekibin ve yazar J.K.Rowling’in katılması bekleniyor. Dünya prömiyeri ise 10 Kasım’da, New York’taki Lincoln Center’da yapılacak.

1 Yorum

Bir Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir