Harry Potter Temalı Bu Oda Çocuğunuza Verebileceğiniz En Güzel Hediye Olabilir!

hp-oda-ust

Bu çocuk kaşla göz arasında büyüleri de öğrenmeye başlar!

Bir anne ve baba, Harry Potter’dan ilham alarak oğulların çocuk odasının büyüden eksik kalmamasını sağladılar.

Central, Illinois sakinlerinden Kaycee ve kocası Casey, 7 aylık oğulları için Harry Potter temalı bir oda yarattılar. Bu çocuk odası fikri eşinin hamile olduğunu öğrenir öğrenmez Casey’den çıktı. Aklından neler mi geçmedi; dört Hogwarts binasının bayrakları ve sevilen ev cini Dobby’nin tablosunun da içinde bulunduğu bir oda!

Huffington Post’a konuşan Kaycee şöyle diyor:

“Bebek beklediğimizi öğrenir öğrenmez eşim Harry Potter temalı çocuk odası yapmak istediğini biliyordu,” diyor Kaycee. Kabul etmem için biraz dil dökmesi gerekti.”

Kaycee bu büyülü fikri hayata geçirdikleri için gayet memnun. Odada oluşan bu ‘görüntü’ için eşini övmekten geri kalmadı ve odada en sevdiği kısım ise oğullarının beşiğinin tam yanında pencere varmış gibi bir hava katan duvar resmi. Çiftin arkadaşları Nate Baranowski duvar resmini beş günde yaptı ve Kaycee bunu izlemekten keyif aldığını söyledi.

“Sanki Hogwarts kalesinin içerisindeymişiz gibi bir hava yaratma isteğimiz vardı ve bu yüzden pencere görünümü istiyorduk fakat Nate bunu bir üst seviyeye taşıdı. Hayal edebileceğimden çok daha güzel bir şey ortaya çıktı.”

Peki evde en büyük Potterhead kim?

“Kesinlikle eşim daha büyük bir hayran,” diyor Kaycee. “Ne zaman yolculuk yapsak ilk yaptığı iş, Harry Potter serisinin sesli kitaplarını dinlemek olur.”

7 aylık bebekleri, bu büyüleyici çocuk odasıyla babasına rakip çıkabilir gibi görünüyor. İşte o büyüleyici odadan kareler:

hp-oda4

hp-oda5

hp oda6 e1470402388673

hp oda1 e1470402452987

hp oda2 e1470402511381

hp-oda3

Ne kadar da büyüleyici değil mi! Peki sizin elinizde imkân olsa kendi odanızda nasıl bir Harry Potter dünyası oluştururdunuz? Yorumlarda bize bildirin!

Kaynak: HuffingtonPost

Site Yorumları
5 Yorum