Harry Potter ve Lanetli Çocuk Kitabının Türkçe Kapağı ile Çıkış Tarihi Açıklandı!

lanetli-cocuk-ust

Harry Potter’ın 19 yıl sonrasını anlatan ve tiyatro oyununun senaryosundan oluşan Harry Potter ve Lanetli Çocuk kitabının kapak görseli ile çıkış tarihi duyuruldu!

Yapı Kredi Yayınları‘ndan çıkacak olan esere kavuşmamıza çok az kaldı. Hatta yarım ay bile beklemeyeceğiz. Çünkü 3 Kasım 2016 tarihi itibariyle raflardaki yerini almaya başlayacak. Daha öncesinde online kitap alışveriş sitelerinde ön siparişe açılacağını tahmin ediyoruz.

Bununla birlikte Türkçe kapak görseli de yine yayınevi tarafından sosyal medya hesaplarında duyuruldu. Orijinal basımla aynı tasarıma sahip olan kitap kapağında alt-orta kısımdaki Sevin Okyay ile Kutlukhan Kutlu‘nun çevirmen olduğunu belirten yazı ve YKY logosu haricinde herhangi bir farklılık göremiyoruz.

harry-potter-ve-lanetli-cocuk-turkce-baski

Görsele yakından baktığımızda tıpkı ciltli basımlar gibi duruyor. Bildiğiniz üzere orijinal basımlar ciltli olarak piyasaya sürülmüştü. Yapı Kredi Yayınları’nın da buna sadık kalacağını ve kitabı ciltli basacaklarını umuyoruz. En azından ciltli bir versiyonu da sonradan satışa sunulacaktır. Yine de not düşelim, bu konuda yayınevinden gelmiş resmi bir açıklama bulunmamakta.

GÜNCELLEME: Tam bu noktada kitabın online satış sitelerinde ön siparişe düştüğünü belirtelim. 360 Sayfalık kitabın etiket fiyatı ise 22,00 TL. Tabii bu rakam indirimlerle 16,00 TL‘ye kadar düşüyor. Ve ince kapak olarak gözüküyor. Bakalım ciltli hali de daha sonradan satışa sunulacak mı.

O zaman geriye sadece beklemek kalıyor. Bu esnada Lanetli Çocuk ile ilgili hazırladığımız tüm haberlere BURADAN ulaşabilir ve daha fazla detaya vakıf olabilirsiniz.

Şimdiden iyi okumalar!

5 Yorum

Bir Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir