İnteraktif Bir Hogwarts Deneyimi Sizi Bekliyor!

Pottermore bir ilke daha imza atarak bizleri tekrar Hogwarts‘a tekrar götürüyor! Dünyanın neresinde olursanız olun bu interaktif Hogwarts uygulaması ile o büyülü dünyaya siz de girebileceksiniz!

19 yıl sonra, 1 Eylül‘ü daha geride bıraktık. Yıllar geçse de Harry Potter heyecanımız biraz olsun azalmadı. Öyle ki 1 Eylül (Hogwarts’ta eğitim yılının başlama tarihi) tüm dünyada büyük bir coşkuyla kutlandı. Pottermore da bu harika olayı kutlamak için bizlere çok güzel bir hediyeyle geldi:

İnteraktif bir Hogwarts!

“Kullanıcılar ünlü büyücülük okulunu ve onun çevresini keşfetme şansı yakalayacak. Bunların içinde Harry’nin altın snitch yakalamada ustalaştığı Quidditch sahası, Hagrid’in kulübesinin de olduğu Yasak Ormanın tamamı da var. Şato ve çevresi belli noktalar içeriyor. Buralara tıkladığınızda büyü ve ünlü büyücülük okulunun gizemleri hakkında detaylı bilgilere erişeceksiniz.”

Detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayabileceğiniz 100 adet nokta bulunuyor. Ayrıca daha keşfedebileceğiniz daha da fazla yer var! Hogwarts‘ta doyasıya gezmek için Pottermore‘a kayıtlı olmanız gerekiyor.

Sizin de bu okulu tekrar gezerken ilk kitapta Harry’nin okula ilk adınımını attığı heyecanı hissedeceğinize inanıyoruz. İyi eğlenceler!

⁠⁠⁠Evapsie!
Etiketler:,
7 Yorum

Bir Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir