“Harry Potter ve Lanetli Çocuk”un Harry, Ginny ve Albus’undan İlk Fotoğraflar

potter-ailesi

Oyunun prova gösterimlerine bir hafta kala Pottermore; Ginny ve Albus’ın, “Harry Potter ve Lanetli Çocuk”un yapımında yer alacağını doğruladı ve Potter Ailesi‘ni canlandıracak oyuncuların fotoğraflarını yayınladı!

Üstteki Potter Ailesi fotoğrafı bize “Lanetli Çocuk”ta rol alacakları şekilde Ginny’i (Poppy Miller), Albus’u (Sam Clemmett) ve Harry’i (Jamie Parker) takdim ediyor.

Jamie Parker

Yeni Harry’miz Jamie Parker hakkında J.K. Rowling şunları söylüyor:

O artık açıkça Harry. Onu izlerken bir rahatlama hissi geliyor, bu işi o kadar iyi beceriyor ki.

Poppy Miller

Lanetli Çocuk”un Ginny’si Poppy Miller ve J.K. Rowling’e göre Potter Ailesi’nin “müşfik ve havalı” annesini canlandırıyor.

Sam Clemmett

Bu fotoğrafta ise Hogwarts cübbesini donanmış Albus Severus Potter’ı canlandıran Sam Clemmett’i görüyoruz. Clemmett, cübbesinin büyük kardeşi James’ten ona kaldığı fikrini ortaya atmış ve fotoğrafın bu durumu başarılı bir şekilde yansıttığını düşünüyoruz.

Rolün, Clemmett’e verilmesi hakkında J.K. Rowling (biraz da işin içine gizem katarak) şunları söylüyor:

Albus’ı oynatan Sam hakkında söyleyebileceğim çok şey var fakat hikaye detaylarını vermek istemediğimden sadece ondan daha uygun bir oyuncu seçemeyeceğimizi belirteceğim.

Pottermore bu hafta içinde daha çok “Lanetli Çocuk” fotoğrafı yayınlayacağını söylüyor ve açıkçası sabırsızlıkla bekliyoruz!

Bir Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir