Daniel Radcliffe ‘Harry Potter ve Lanetli Çocuk’u İzlemek Konusunda Hâlâ Çekimser!

daniel-radcliffe-imp

Yeni filmi Imperium gösterime girerken Daniel Radcliffe Harry Potter ve Lanetli Çocuk senaryo kitabını okumaya, yapımın kendisini izlemekten kesinlikle daha çok hevesli olduğunu itiraf etti!

Son filminde Neo-nazi olarak gizli bir göreve giden FBI ajanını canlandıran Radcliffe, harika ve oldukça şaşırtıcı bir performansla karşımıza çıkıyor.

Harry Potter serisinin yıldızı, CBS This Morning’e kalabalıkta fark edilmeme gibi bir ihtimali varsa gelecekte bir gün oyunu izlemeyi umduğunu söyledi.

Film hakkında konuşmadan önce şunu sorayım; Harry Potter oyununa bilet alabildin mi?

Birisi az önce bana şöyle dedi; sana bir şeyler ayarlayamam, bağlantım yok,  15.000 Sterlin olduğu için üzgünüm ama bu biraz yüksek geldi.

Oyunu izlemek ister misin, Daniel?

İsterim – ve artık senaryo kitabı çıktığına göre galiba önce onu okuyacağım. Kanımca izleyicilerin arasında oturmak biraz çarpıcı bir tecrübe olabilir. Eğer bir zaman ortam durgunlaşırsa, gidip izleyeceğim.

Daniel, kısa süre önce senaryo yeterince iyi olursa Harry Potter’ı yeniden oynamayı düşündüğünden bahsetmişti, belki de Lanetli Çocuk senaryosunu okuyunca bu gerçekleşir. Warner Bros. birkaç yıl sonra Lanetli Çocuk’u sinemaya uyarlayabilir ve bunu Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar filmleri tamamlandıktan sonra yapacağı söyleniyor. Biz de bu gelişmelerle ilgili daha neler olacak merakla bekliyoruz.

Daniel’ı ileride tekrar Harry Potter olarak görme ‘düşüncesi’ sizi de heyecanlandırmadı mı?

Harry Potter ve Lanetli Çocuk Hakkında Dahası İçin Tıklayın!

1 Yorum

Bir Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir