Fantastik Canavarlar 2’den Yeni Fotoğraflar ve ALBUS DUMBLEDORE HOGWARTS’TA!

albus dumbledore hogwartsta

USA Today ve Empire‘ın son sayılarında Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald) filminden üç yeni görsel yayınlandı. Görüntülerden biriyse bizi çok özlediğimiz bir mekana götürmeyi başardı. Doğru bildiniz: Hogwarts!

Çekimleri tamamlanan serinin ikinci filmi için Empire tarafından yayınlanan ilk fotoğrafta Tina ve Newt‘i banka veya postane benzeri bir yerde köşeye sıkışmış halde görüyoruz. Fotoğrafta Tina çok daha modern bir görünüme sahip ve Newt‘in montu ilk filmdeki gibi mavi değil. Ayrıca eskiye nazaran oldukça fiyakalı görünüyor. Acaba Newt‘in bu kadar iyi ve saygın giyinmesinin nedeni ne? Erkek kardeşinin bununla bir ilgisi olabilir mi? Ya da bu kitabı yeni yayınlanmış bir yazar görünüşü mü? Önceki fotoğraflarda Newt‘i seyahat etmek isterken görüyorduk; belki bunun nedeni Tina‘ya kitabının bir kopyasını vermek istemesidir.

Fantastic Beasts tina newt bank

En heyecanlı olan fotoğraf ise Jude Law‘ın oynadığı Albus Dumbledore‘u bir Hogwarts sınıfında görmek! Hogwarts‘ı o kadar özlemişiz ki…

genc dumbledore sinif

Jude Law Dumbledore rolüne harika bir şekilde oturmuş gibi görünüyor. İçinde bulunduğu sınıf da Harry Potter filmlerindeki ofisine oldukça benziyor.

Yeni sayıda yayınlanacak görüntülerde Johnny Depp‘in canlandırdığı Gellert Grindelwald karakteri, Callum Turner‘ın oynadığı Theseus Scamander karakteri, Zoë Kravitz’den Leta Lestrange ve Claudia Kim‘in gizemli karakterini de göreceğiz.

USAToday‘de bir makalede yayınlanan başka bir fotoğrafta ise Grindelwald‘ı gizemli takipçilerinden biriyle birlikte görüyoruz. Kendisi Poppy Corby-Tuech‘ın oynadığı Rosier karakteri. Fotoyu Corby-Tuech kendi özel hesabında, “Johnny ile büyücü işleriyle uğraşmaya gittik,” diyerek paylaştı.

grindelwald rosier wizard bizniz

Aşağıdaki fotoğraftaysa Newt‘i bir Paris kartpostalının arkasındaki yazıları okurken görüyoruz. Acaba bu mektup kimden gelmiş olabilir?

Yeni kareler geldikçe heyecan dozu gittikçe yükseliyor, siz ne dersiniz?

“Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları” Hakkında Şimdilik Bildiğimiz Her Şey

2 Yorum

Bir Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir