Fantastik Canavarlar’ın İkinci Filmi Hikâyeye 2 Yıl Sonra, Paris’ten Devam Edecek!

fantastik-canavarlar-paris

İlk film bugün vizyona girerken Fantastik Canavarlar serisinin devam filmi hakkında yeni gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz! Yönetmen Yates‘in açıklamaları her zamanki gibi heyecan verici!

İki farklı kaynağa göre David Yates, 1928 yılı Paris’te geçecek olan devam filminin ilk filmden iki yıl sonra vizyona gireceğini söylemiş. Biz bu söylentileri daha önce sizlerle paylaşmıştık. Ancak yine de Yates’in son açıklamalarını hep birlikte dinleyelim:

“Büyücü dünyasının bu son filminde, Rowling 1926 yılındaki büyücülerini ve fantastik canavarlarını New York’a taşıyor. İkinci film ise sadece 2 yıl sonra. ‘1928 yılında Paris’te her şey mümkün’ diyor Yates. Büyücü dünyası artık Harry Potter’ın evi olan İngilizceden çok uzak.”

Ayrıca Johnny Deep’in oynadığı Grindelwald ve kim tarafından oynanacağı daha sonra belli olacak olan (Kulislerde konuşulan isim için buraya tıklayabilirsiniz) Dumbledore’un yakın ilişkisi daha sonraki filmlerde ortaya çıkacak. İkinci Fantastik Canavarlar filminde çıkacağının bir garantisi değil ancak üç, dört ve beşinci filmlerde olması olası.

“David Yates: Grindewald karakteri ikinci filmde daha çok ortaya çıkıyor. Johnny Deep, yetenekli, işi konusunda cesaretli, hırslı ve karakteri uğruna garip ve mükemmel yerlere gidebilen bir aktör. Ve bu da onu Grindewald karakteri için mükemmel biri haline getiriyor. Grindewald, karanlık ve tehlikeli idealleri olan yetenekli bir büyücü. Dumbledore ile daha sonraki filmlerde ortaya çıkaracağımız çok yakın bir ilişkisi var.”

fantastik-canavarlar-david-yates

Ayrıca Eddie Redmayne (Newt Scamander), Katherine Waterston (Tina Goldstein), Alison Sudol (Queenie Goldstein), Dan Fogler (Jacob Kowalski), Ezra Miller (Credence Barebone), Johnny Depp (Gellert Grindelwald) ve Zoe Kravitz’in devam filmlerinde oynayacağının kesinleştiğini de söylemeliyiz!

Fantastik Canavarlar‘ı henüz vizyona girmeden izleyen ekibimizin ilk izlenimlerini önceki haberlerimizden okuyabilir hatta videolarımızı buradan izleyebilirsiniz.

Sizler ilk filmi nasıl buldunuz? Daha şimdiden ikincisi için heyecanlanmaya başlamadık mı?

David Yates’in açıklamalarını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

3 Yorum

Bir Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir