Harry Potter: Hogwarts Mystery Ön Kayda Açıldı ve Oyundan Yeni Fragman Geldi!

Hogwarts Mystery harry potter

Merakla beklenen rol yapma oyunu Harry Potter: Hogwarts Mystery‘nin yeni fragmanı yayınlandı. Fragmanla birlikte oyunun ön kayıt seçeneği de takipçilerin ilgisine sunulmuş oldu.

Gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki yeni görüntüler sizleri oldukça heyecanlandırabilir çünkü sonunda Seçmen Şapka’yı başımıza geçiriyoruz! Sizi daha fazla bekletmeden yeni fragmana alalım:

Yeni görüntülerde oyuna daha iyi bir bakış da atmış oluyoruz. Karakterimizi nasıl şekillendirebileceğimizi görüyor, farklı binaların ortak salonlarına kısaca göz gezdiriyoruz. Daha da güzeli; Hogwarts‘a ilk gelinen andaki seçim heyecanını yaşayabileceğiz!

Oyun 1980‘lerde geçtiği için tanıdık yüzler görmek mümkün. Bu fragmanda Hagrid, Profesör Sprout, Profesör Dumbledore ve Profesör Flitwick‘i de görmüş olduk. Ron‘un abisi Bill Weasley de muhteşem saç stiliyle bizlere gülümsüyor.

Jam City tarafından Warner Bros. Interactive Entertainment ortaklığı ile yapılan oyun bu yılın ilerleyen vakitlerinde App Store ve Google Play üzerinden mobil platformlarda indirilebilir olacak.

Oyunun çıkışını kaçırmak istemeyen Android kullanıcıları buradan erken kayıt yapabilirler.

Heyecanla beklerken gelen her haber kırıntısını sizlerle paylaşıyor olacağız. Harry Potter: Hogwarts Mystery rol yapma oyunu bizlere gerçek Hogwarts deneyimini yaşatacak gibi görünüyor.

Sizler yeni tanıtım videosunu nasıl buldunuz?

Forumdan Cevaplar!