Jude Law, Albus Dumbledore’u Oynamak Konusunda Oldukça Heyecanlı!

jude law albus dumbledore

Albus Dumledore‘un gençliğini önümüzdeki Fantastik Canavarlar filminde Jude Law‘ın oynayacağını öğrenmemizden yaklaşık 3 hafta sonra sonunda bu rol hakkındaki düşüncelerini öğrenebildik!

BBC London Jude Law‘ın yeni tiyatro oyunu Obsession‘ın tanıtımında kendisini yakalayıp bu rol ve Dumbledore ile Grindelwald aşkı hakkındaki düşüncelerini almış.

“Umuyorum ki yapacağım ilk iş J.K. Rowling ile buluşup tam olarak da bunun hakkında [Dumbledore ve Grindelwald ilişkisi] konuşmak ve onun kim olduğunu, Rowling’in kim olmasını istediğini bulup çıkarmak olacak. Ve de Rowling’in bu büyük adamın gençliğin hakkındaki vizyonu hakkında daha fazla şey öğrenmek elbette.”

Bu rol için korkup korkmadığı sorulduğunda ise şunları söyledi:

“Tüm olacaklar için sadece heyecanlıyım. Meraklı, heyecanlı -aslında, biliyor musunuz, güzel bir noktaya değindiniz. Tüm iyi işlerin korku unsuru barındırdığını düşünüyorum […] çünkü en iyisini yapmak istiyorsunuz. Herkesi memnun etmek değil, insanları ve kendinizi memnun etmek istiyorsunuz.”

jude law obsession

Eğer Londra’daysınız Jude Law’ın Obsession oyununu Barbican Centre‘da izleyebilirsiniz. Onu Dumbledore olarak görmeyi bekleyecekseniz de filmin çekimleri bu yaz başlıyor. Fantastik Canavarlar 2 filmini ise 16 Kasım 2018‘de izleyeceğiz.

Genç Dumbledore rolü için Jude Law tercihi hakkındaki görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın!

2 Yorum

Bir Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir