Fred ve George, Voldemort’un Planını En Başından Beri Biliyor muydu?

fred george weasley voldemort

Fred ve George, Voldemort’un sağ kolu Peter Pettigrew‘un Hogwarts’a sızdığının tüm zaman boyunca farkındaydılar ve hiçbir şey demediler! Çılgın bir teoriye daha hazır mısınız?

Harry Potter serisinde İkizler’e en sinsi karakterler desek yanlış olmaz sanırım. Ron’un örümcek korkusunu acımasızca tetiklediler, Neville’i kanaryaya çevirdiler -tabii koridorda bir bataklık, bir sürü patlayıcı ve dramatik bir şekildeki havai fişekler ile falan okulu bırakmalarını da unutmamak lazım.

Ancak sinsilikleri aslında onları şeytani bir kategoriye sokabilir. Bunu daha önce duymuş olabilirsiniz ancak son zamanlarda Reddit’te bir hayranın da dile getirdiği gibi Harry Potter ve Felsefe Taşı ile Harry Potter ve Sırlar Odası boyunca Çapulcu Haritası ikizlerdeydi. Kardeşleri Ron‘u, Peter Pettigrew ile birlikte dolaşırken görüyorlar ve hiçbir şey demiyorlardı. Gizli gizli Voldemort sempatizanı mıydılar? Nedir olay yani?

“Bununla ilgili yanlış bir şey olduğunu hiç düşünmemiştim aslında,” diyor başka bir hayran da yine aynı konuda. “Çünkü niye Gryffindor Kulesi‘ne bakmakla uğraşsınlar ki? Keşfedecek koca bir kale varken kendi ortak salonlarının iyice incelenecek en son yer olduğuna eminim.”

Dikkatsizlik elbette en iyi açıklama oluyor. Çünkü özellikle Peter Pettigrew ismini fark etmiş bile olsalar, onunla ilgili önem arz edecek bir bilgi bilmiyorlardı. Bir başka hayran da buna istinaden şaka maksadıyla, ikilinin Peter ve Ron’un her gece aynı yatakta olmasını büyük bir açık görüşlülükle karşılamış olabileceklerini dile getirdi:

fred george weasley1

Tüm bu teoriler hoş olduğu kadar olanaksız da elbette. Biz konudan haberlerinin olmadığına inanaduralım. Siz ne dersiniz?

Sitemizdeki diğer teoriler için buraya tıklayın!

Forumdan Cevaplar!

Site Yorumları
22 Yorum

Bir Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir