Video: Fantastik Canavarlar Hakkında 8 Teori

fc-teorileri-taha-sahin

Fantastik Canavarlar ve Taha Şahin ortaklığında hazırladığımız bu videoda sonraki filmlerde gerçekleşmesi ve açıklanması muhtemel 8 teoriye değindik!

Harry Potter serisinin her yeni kitabı çıkışında, o zamanlar için yeni kitapları bekleyenlerin yapmaktan en keyif aldığı şeylerden biri de teori üretmek, üretilenler hakkında beyin fırtınası yapmak ve kitaplar çıkınca da bu teorilerin tutup tutmadığını heyecanla kontrol etmekti! Eh, kitaplar sonlandı, Harry Potter’ın yara izi 19 yıldır hiç acımadı ve macera son buldu sandık. Ama o “son” bile bizim yeni teoriler üretmemize engel olamadı. Yine de asıl seri bittiği için bunlar teoriden öteye geçemedi. Ve fakat şimdi, yepyeni bir beşleme var elimizde. İlki geçtiğimiz ay izleyicilerle buluştu. Bizlere de üzerine konuşmak için yeni teoriler doğdu!

Ariana Dumbledore aslında Obscurus muydu? Newt Scamander’ı, Albus Dumbledore mu görevlendirdi ve Newt, atıldığı Hogwarts‘a tekrar geri dönebilecek mi? Mürver Asa kimde? Peki ya Bay Scamander’ın Şahgaga’nın ta kendisi olma ihtimali?? İşte tüm bu teorilerin ve çok daha fazlasının açıklamaları ve olası cevapları bu videoda sizleri bekliyor!

Dilerseniz burada duralım ve tüm ayrıntılar için sözü Mösyö Taha‘ya bırakalım. Sizler de videoyu izledikten sonra yorumlarınızla katkıda bulunmayı ve fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın!

Eğer bu video hoşunuza gittiyse, Mösyö Taha’nın kanalına abone olmanızı ve diğer harika videolara da göz atmanızı tavsiye ederiz!

2 Yorum

Bir Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir