Jason Isaacs, Harry Potter ve Star Trek Hayranları Hakkında Konuştu!

Harry Potter‘da Lucius Malfoy rolüyle gönüllere taht kuran Jason Isaacs‘ın söyleyecek şeyleri var. Kendisi kompleks karakterleri oynamayı seviyor olsa gerek. Yakında çıkacak olan televizyon dizisi Star Trek: Discovery‘de de güzel bir rol edindi.

Rotten Tomatoes ile özel olarak gerçekleşen bir röportajda Isaacs, Harry Potter hayranları hakkındaki düşüncelerini dile getirdi!

“Harry Potter ile ilgili şey şu ki; insanlar buna sadece sevdikleri bir hikaye olduğu için aşık ve bağlı değiller, Harry Potter çoğu kişinin çocukluğunu temsil ediyor. Yani sizinle büyüyen bir sihir var.”

Kesinlikle sana katılıyoruz Lucius!

Isaacs sonrasında ise şu an için içinde bulunduğundan dolayı Star Trek ve hayranları hakkında konuştu.

“Onların içine uzun zaman önce girmediğimden dolayı Trekkiler ile yeni tanıştım ancak dizi daha piyasaya çıkmadı. Ve bu olağanüstü. Kendimi parktaki beş yaşındaki çocuk gibi hissediyorum. Kostüm giyiyorsun ve bir şeyler yapıyorsun; benim işim de bunu gerçekmiş gibi göstermek. Ancak içimde ‘Gördün mü!? Bak ne yaptım!’ diye bağırarak dolaşan bir çocuk var.”

Görünüşe göre Isaacs iki büyük yapımın da hayranlarını takdir ediyor. Kendisini Star Trek‘te görmek için sabırsızlanıyoruz. Bu arada röportajı aşağıdaki videodan izlemeniz mümkün.

⁠⁠⁠Evapsie!
1 Yorum

Bir Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir