Yönetmen David Yates Olası Harry Potter ve Lanetli Çocuk Filmi Hakkında Konuştu!

david-yates

Yönetmen David Yates, Harry Potter ve Lanetli Çocuk oyunu ve son zamanlarda ortaya çıkmış olan filmi çekileceği dedikoduları hakkında biraz içini döktü!

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar‘ın yönetmeni Lanetli Çocuk oyununun beyaz ekrana uyarlanmasına tamamıyla karşı! Serinin yarısını da kendisi çektiği için Harry Potter filmlerinden kendi payına düşeni aldığını itiraf ediyor ünlü yönetmen.

David Yates: “Bunun oyun olarak kalmasında eşsiz, özel bir şey var. Bu yüzden ‘Hadi bunu film yapalım’ demek ayıp.”

“Klasik karakterlerin böylesine bir yolla inanılmaz bir şekilde sunulması çok cesurca. Yaratıcı kişiler harika bir iş ortaya çıkarmış ve bu çok değişik bir ortam.”

Merak edenler için, Yates Harry Potter ve Lanetli Çocuk oyununu eylül ayındaki Lumos galasında yapımcı David Heyman, Eddie Redmayne, Evanna Lynch, Warwick Davis, Jason Isaac, J. K. Rowling ve daha niceleriyle birlikte izlemişti.

Harry Potter ve Lanetli Çocuk oyununun film olacağı dedikodularında Warner Bros.‘un Fantastik Canavarlar serisi bitmeden yapıma başlanmayacağı söyleniyordu. Yakın zamanda Fantastik Canavarlar‘ın 5 film olacağını duyduğumuza göre böyle bir ihtimal için önümüzde daha çok uzun bir yol var diyebiliriz.

Siz ne dersiniz? Uzak gelecekte de olsa böyle bir ihtimal var mı dersiniz?

5 Yorum

Bir Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir