HARRY POTTER DİZİSİNE KALAN SÜRE

“Voldemort: Varisin Kökenleri” 13 Ocak 2018’de! | Filme Dair Bildiğimiz Her Şey

Fantastik Canavarlar takipçileri bilir, “Voldemort: Varisin Kökenleri”nin yapım macerasını adım adım takip etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Geçtiğimiz günlerde filmden son fragmanın yayınlanması ve tarihin de netleşmesiyle, hâlâ bu yapıma uzak kalmış takipçilerimiz için neler biliyoruz bir derleyelim dedik.

* Öncelikle, bu bir hayran filmi ve 13 Ocak 2018‘de YouTube üzerinden yayınlanacak. (Biz de en kısa zamanda Türkçeleştireceğiz.)

Film bir KickStarter projesi olarak başladı ve gerekli desteği gördükçe yapımına devam edildi.

Filmin hikâyesi ise son derece ilgi çekici! Bildiğiniz gibi genç Tom RiddleHogwarts‘tan mezun olduktan sonra uzun bir süre ortadan kaybolmuş, geri döndüğündeyse artık gerçek bir kara büyücüye dönüşmüştü. J.K. Rowling, Riddle’ın bu süre içerisinde neler yaptığını asla tam olarak bizlere anlatmadı. Ve işte bu hayran filmi, tam bu boşluğu doldurmak üzere karşımıza çıkıyor!

Serinin yaratıcısı J.K. Rowling‘in bile yapımı ilgiyle takip ediyor:

“Siz çocuklar gerçekten harika bir iş çıkarttınız. Ben Voldemort’un burnunu seviyorum ancak benim Dumbledore’umdan uzak durun!”

* Varisin KökenleriWarner Bros. tarafından da onaylanan bir proje. Serinin yaratıcısı TryangleFilms bu yapımdan para kazanmadığı sürece WB, hayran yapımı bu filme karışmayacak!

Bu, Varisin Kökenleri‘nin ‘resmi’ olarak Lord Voldemort‘un geçmişini anlattığı anlamına gelmiyor. J. K. Rowling‘in kaleminden çıkmış veya onun onayıyla çalışılmış bir iş de değil.

* Filmin Kadrosu:

Tom Riddle, Kim-Olduğunu-Bilirsin-Sen, Gellert Grindelwald ve Gryffindor’un varisi olarak Hepzibah Smith isimleri bile bizleri heyecanlandırmaya yetti.

* Ve Fragmanlar:

1- Konsept Fragmanı

2- İlk Fragman

3- Son Fragman

* Konsept Fotoğraflar:

Filmin Facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. “Voldemort: Varisin Kökenleri“nden gelişmeler oldukça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

O zamana kadar, muziplik tamamlandı!

GÜNCELLEME (14.01.2018)

FİLMİ HEMEN AŞAĞIDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ:

⁠⁠⁠Evapsie!
3 Yorum

Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir