“Voldemort: Varisin Kökenleri” Filminden İlk Fragman ve Detaylar

voldemort varisin kokenleri kapak

Asalarınız hazır mı? Yeni bir hayran filmi geliyor! Üstelik bu yapım hepimizin deli gibi merak ettiği bir döneme ışık tutacak! Voldemort: Origins of the Heir, yani Türkçe adıyla Voldemort: Varisin Kökenleri” yakında bizlerle olacak. TryangleFilms, bu harika işten ilk fragmanı yayınladı bile. Sizler için her zamanki gibi Türkçe altyazı hazırlamaktan geri kalmadık.

Bir KickStarter projesi olarak başlayan Voldemort: Varisin Kökenleri gereken desteği gördükçe gerçekleşmeye devam etti. Filmin hikâyesi ise son derece ilgi çekici! Bildiğiniz gibi genç Tom Riddle, Hogwarts‘tan mezun olduktan sonra uzun bir süre ortadan kaybolmuş, geri döndüğündeyse artık gerçek bir kara büyücüye dönüşmüştü. J.K. Rowling, Riddle’ın bu süre içerisinde neler yaptığını asla tam olarak bizlere anlatmadı.

Ve işte bu hayran filmi, tam bu boşluğu doldurmak üzere karşımıza çıkıyor!

Sizler için Türkçe altyazı hazırladığımız ilk fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Serinin yaratıcısı J.K. Rowling‘in bile heyecanla karşıladığı bu filmin tamamının ne zaman yayınlanacağı ise hâlâ merak konusu.

voldemort varisin kokenleri rowling

Siz çocuklar gerçekten harika bir iş çıkarttınız. Ben Voldemort’un burnunu seviyorum ancak benim Dumbledore’umdan uzak durun!

Filmin kadrosuna gelin hep beraber bakalım:

voldemort varisin kokenleri kadro

Tom Riddle, Kim-Olduğunu-Bilirsin-Sen, Gellert Grindelwald ve Gryffindor’un varisi olarak Hepzibah Smith isimleri bizleri heyecanlandırmaya yetti.

Filmin daha önce yayınlanan konsept tanıtım fragmanı ise hemen aşağıda. Yakında bu videoya da altyazı hazırlayacağımızı da şimdiden duyuralım!

Filmin Facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. “Voldemort: Varisin Kökenleri“nden gelişmeler oldukça sizlerle paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz!

Sizler ilk fragmanı nasıl buldunuz? Bizim kadar heyecanlı mısınız? Görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Daha önce Türkçe altyazı hazırladığımız Potter dünyasına ait hayran filmlerini buradan izleyebilirsiniz!

18 Yorum

Bir Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir